23 Şubat 2013 Cumartesi

Nil Erkoçlar Erkek OldU Haberi Doğru mu ?


Sponsorlu Bağlantılar
Nil Erkoçlar,Nil Erkoçlar erkek oldu mu, Nil Erkoçlar erkek hali, Nil Erkoçlar erkek oldu,Nil Erkoçlar cinsiyet değiştirdi

Nil Erkoçlar kimdir?

Nil Erkoçlar'ın erkeklik fotoğrafı var mı? Nil ameliyatla Erkek Oldu Mu? Nil İddialara Cevap Verdi Mi? Şok fotoğraf! Erkek Olduğu İddiası Doğru mu çıktı?

Nil Erkoçlar erkek mi oldu?, Nil Erkoçlar adını da değiştirdi!, Nil Erkoçlar kimdir? İşte Nil'in yaşam öyküsü&fotoğrafları, Nil Erkoçlar resimleri? Nil Erkoçlar operasyonla erkek mi oldu?

Ünlü prodüktör Erol Köse, Twitter hesabında "Emret Komutanım" dizisiyle akıllarda yer eden oyuncu Nil Erkoçlar’ın geçirdiği operasyonla erkek olduğunu yazmış, bu haber magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Erkoçlar'ın kardeşi başta iddiayı yalanlasa da, haberin doğru olduğu, Erkoçlar'ın Rüzgar adını aldığı öğrenildi.

"BENİM GÜZEL KARDEŞİMİ ÜZMEYİN"
Erol Köse'nin Twitter'da gündeme getirdiği iddiaya en büyük tepkiyi Erkoçlar'ın kardeşi vermişti. Erkoçlar'ın oyuncu kardeşi “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça zaten hiçbir zaman kadınsı biri olmadı. Kısa saçlı hali şimdi mi olay oldu? Bir haberi ilan ederken o kişinin ailesini de düşünseniz... Bu haberle kime nasıl zarar verdiğinizi umarım az çok tahmin ediyorsunuzdur. Böyle bir durum yoktur. Benim güzel kardeşimi ve ailemi daha fazla üzmeyin lütfen. Bizim aile yapımız bu camiaya hiçbir zaman uymadı ve Nil’e de uymadı ki bıraktı bu işi. Ailenize bağlılığınız nasıldır bilmem, ama Twitter’da yazılanlar yalandır" sözlerini kullanmıştı.
Sponsorlu Bağlantılar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder