23 Aralık 2012 Pazar

Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2013


Sponsorlu Bağlantılar
Minareden atlarım yılbaşını kutlarım, Yeni yılın kellere saç, Hastasına ilaç, Züğürte para, Sıvacıya mala, İşsize iş, Dişsize diş, Olmayana çocuk, Üşüyene gocuk, Colaya buz, Yemeğe tuz, Nazar değmişe hoca, Evde kalmışa koca, Dırdırcıya akıl, Onu çekene sabır, Vermesini diler.. Mutlu yıllar dilerim.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun 2013

♥ Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!! 

♥ Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim. 

♥ Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.. 

♥ Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar!! 

♥ Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar.. 

♥ İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrı’nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel.. 

♥ En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.. 

Sponsorlu Bağlantılar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder